שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
חדשות אחרונות /

מיכל ״הקופצנית״ מציגה: זה נשק יום הדין לצמיגים החדשים של ״אחרי החגים״

מיכל שחר מובילה שנים רבות אלפי נשים לחיים בריאים וחטובים, ועדיין כל פעם מחדש בתקופת "אחרי החגים" היא מוצאת את עצמה תחת "מתקפת" פניות לעזרה מנשים אשר ניצלו את היציאה מהשגרה לזלילה חסרת שליטה. תכנית החיטוב הממוקדת והיעילה שלה, מסייעת לבצע לשומנים ולקפלים החדשים סיכול מטרה ממוקד ומהיר, בלי מאמצים מיותרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מיכל שחר אניוואר מאמנת כושר
מיכל שחר, (צילום: יח״צ)

 

"אני הכי אוהבת אוכל. אני נגד חיי סגפנות וחסה. תנו לי סופגניות מלאות בקרם או בריבה, ועשיתם לי את היום. אבל מה שקרה עכשיו בחגים – זה כבר עבר את גבול "הטעם" הטוב. הגזמתם! לגמרי!".

בימים האחרונים הגרון של מיכל שחר נהיה צרוד. מתקשרים אליה חברים, חברות, מכרים, מכרות ובני משפחה, ומשתפים אותה בזלילה הגדולה של חודש תשרי. שחר מקשיבה, מבינה מה קרה, הטונים שלה עולים והיא לא מצנזרת את דעתה. "אנשים מתקשרים כי הם מבינים מה הם עוללו לעצמם. אני לא אחרטט, ואומר להם את האמת בפרצוף".

למה את כועסת?

"כי אני הכי בעד לחיות טוב וליהנות. אבל כשמגזימים, ומעמיסים על הגוף טונות וארגזים של עוד ועוד ג'אנק ואוכל שעולה על גדותיו, הדבר היחיד שקורה מהר מאוד אלו צמיגים של עודפי שומנים נוזליים שצצים. סליחה, אבל אין דרך יפה יותר לומר זאת. והכי עצוב – הבריאות! הגוף עייף ומרוסק מכל האוכל שהעמסתם עליו, ויש השלכות בריאותיות בהמשך אם לא יודעים להתעשת ולתקן את זה מהר. פשוט הפסד גדול מדי".

רואים שמאוד אכפת לה. ואז, ברגע שאחרי, שחר, שהצליחה להוביל כבר אלפי נשים לאורח חיים טוב ובריא, נושמת, נרגעת וכבר חושבת איך לעזור למי שקצת איבדו את עצמם בחגים. "אנחנו בני אדם, ויש אפשרות לתקן", היא אומרת. "אז אחרי ש'שפכתי את חמתי' חשוב לי להגיד שאתן חייבות לפרגן לגוף שלכן בחזרה. יש לכן גוף אחד שקיבלתן. אחרי העוול שנעשה לו, אתן חייבות להציל אותו לא מעכשיו, אלא כבר משלשום. אז מה אני מציעה? פתרון שיכניס אתכן לתלם טוב ובריא. תכנית אימונים שתיישר אתכן בחזרה. תורידו את העודפים שנדבקו אליכן, תרגישו קלילות, ואז… כבר תיכנסו לשגרה הרגילה שאני ממליצה עליה, שמשלבת מעט מאמצים והרבה הישגים".

איך קמים ומתחילים?

"בלי בולשיט ויותר מדי מילים, פשוט אומרים לעצמנו: 'מתיישרים אחרי החגים'. ועושים".

מיכל שחר
מיכל שחר באולפני ״וואלה שואוביז״

לחלץ אותך מהבור של "אחרי החגים"

רוב הסיכויים ששמעתן על מיכל שחר, ראיתן אותה מופיעה ומתראיינת, או שקראתן כתבה עליה. היא מאמנת כושר ואורח חיים בריא ששום דבר בה אינו שיגרתי. מיכל משלבת באושר ושמחה פחמימות מושחתות, עם תזזיתיות טבעית. אישה שבהתאמה מלאה לאורח החיים העמוס של נשים כמוה, שרוצות להיראות טוב ולחיות אורח חיים בריא, ושצריכות לתקתק המון משימות בזמן קצר, ותוך מודעות לשפע הקיים של פיתויים ואוכל טוב, פיתחה פיתרון יצירתי שהוא נוסחה מושלמת שנותנת מענה לכל המכשולים.

שחר פיתחה את Anywhere, תכנית אימונים מהפכנית ואפקטיבית של 20 דקות ביום, שניתן ליישם בכל מקום, בלי אביזרים ומכשירים וללא צורך בדיאטות קשות – פשוט לפרגן נטו לגוף, משמע לעצמך ולנפש.

בתור מי ששנים שוחה בעולם הבריאות והכושר, היא כבר מכירה היטב את תקופת "אחרי החגים", עם כל ההשלכות שלה, בגלל זה היא מנפנפת בדגל האדום של "מתיישרים אחרי החגים".

"החגים זו תקופה קשה לגוף", היא מסבירה. "בגלל חוסר השגרה, החופשות, והארוחות שמתקיימות בסרט נע שאינו נגמר, אנשים יוצאים לגמרי מאיפוס של עצמם. זה מוציא מהלופ של אורח חיים רגיל וטוב, ושובר את מעגל ההתמדה".

למה זה שובר בכזאת קלות?

"כאמור כל התנאים מובילים לשם, וקל לאבד משמעת. הבעיה שהצמיגים ותחושת הכבדות של הגוף יכולים לקחת אחורה תוך רגע ולהוביל למעגל הרסני של הזנחה בטוטאל. המוטיבציה יורדת והכול דועך. כאשר אנחנו סוטים מההרגלים שלנו בתקופה של חודש חגים בלחץ, זה מתכון לנפילה. וחייבים לא ליפול! כי כשאת נופלת, קשה לחזור לעצמך. בין אם התעמלת ודאגת לעצמך בעבר, ובין אם ישבת עד היום על הכורסה בלי לזוז, אני מציעה את הדבר הזה שיגן עלייך ויחלץ אותך מהבור של אחרי החגים, וגם יאפשר לך להתמיד, עכשיו ובעתיד".

איך מגייסים מוטיבציה, כשאנחנו אחרי החגים, ממוטטים, עם גוף שחוק ועייף? בטח שאין אנרגיה להתחיל לעשות משהו.

"אוי ואבוי. זה מעגל ההרס! וכאן בדיוק מתחברים כל חלקי הפאזל של מה שאני מציעה! את אישה פעילה ועסוקה, בטח שאין לך אפשרות להתחיל לנסוע למכון כושר או סטודיו , וכמו שאת אמרת בעצמך, גם בקושי יש לך כוח לזוז. אז זהו, כבר לא צריך יותר כלום! בואי תיכנסי לחדר ל-20 דקות, תלחצי PLAY, תשבי מולי על המסך לייחס אישי שלך עם הגוף שלך, עם כמה תרגילים שיעיפו ממך את כל הרגשת האיכסה מהחג. אני נמצאת שם בשבילך כדי שתעשי את זה ותפרגני לעצמך. בואי אליי אחר כך לוואטסאפ וספרי שעשית את זה. אני כאן כדי לתמוך, להרים, לדרבן, ולעזור לך לחוות את החוויה במלואה".

שחר מסבירה שהפעילות הזאת של לשבת ולפרגן לגוף ואז כמובן גם לנפש עוברת כל כך מהר, כמו אפצ'י, ובכך היא מסייעת להתמיד בה. "הנוסחה שאני מציעה קודם כל לא דורשת ממך מאמצים מיוחדים ושינויי לו"זים והזזה של כל החיים. בשלב הראשון אנחנו רוצות להגיע למצב הראשוני שהיינו בו לפני החגים".

ואז?

"בהמשך כבר יגיעו המותרות, תגלי שיש לך את הנוסחה שעיצבה לאלפי ישראליות גוף חטוב, בריא, ואנרגטי. אגלה לך סוד: בסופו של דבר עבודה גופנית הופכת לשגרה נעימה. כרגע זה נראה בלתי אפשרי, אבל גם את תוכלי להשיג בטן שטוחה, רגליים חטובות, וישבן סקסי ומוצק, בלי לצאת מהבית ובלי לעבוד קשה".

מיכל שחר
מיכל שחר

תמיכה חזקה כמו דבק

שחר מודעת לכל החולשות ונקודות התורפה שמרחיקות נשים מלחיות טוב. "רוב הנשים עם אותם אתגרים של שילוב בית, משפחה וקריירה, ריצות בלתי פוסקות למען כולם, ומחסור חמור בזמן. לא משנה מי את, בת כמה, אם יש לך משפחה וילדים או לא – את רוצה להרגיש את תחושת הסיפוק האדירה, לדעת שאת מרוצה מהמראה שלך, המשקל שלך. אנחנו לא נעשות יותר צעירות והבריאות שלך חשובה. אז קחי שליטה חזרה על הגוף".

בגלל שאותם אתגרים משותפים לכולן, שחר דאגה ליצור מעגל תמיכה חזק כמו דבק בין המתעמלות שלה, של קהילת נשים מפרגנת במיוחד. אמנם כל מתעמלת מבצעת את התרגילים במרחב הפרטי שלה, אבל כולן נפגשות בקבוצת וואטסאפ חזקה, מכירות את הסיפורים אחת של השנייה, ומפרגנות תוך אחוות נשים מלאה. "כל שאלה ובעיה שעולה, שלחי לי בקבוצה ותקבלי מענה ממני באופן אישי ותמיכה מחברות, נשים ובחורות כמוך. זו קהילה מדהימה ומרימה", היא מציינת בגאווה.

שחר מסבירה למה התעקשה על פורמט מחבק כזה, שחי ומתקיים הרבה מעבר לשעות האימונים. "למדתי עד כמה נשים חולקות מחשבות ותחושות דומות. אם כבר החלטת לקחת את עצמך בידיים – את ממש לא רוצה לסבול, להזיע שעות בהליכון בלי תוצאה, עם אוכל תפל בלי טעם, ושעות של חשקים והרעבה. אז פה יש לך גם פתרון שמותאם לך, וגם קבוצה לשתף ולחלוק כדי לעלות למעלה".

נעים מאוד וביי לשומנים

ושחר מסבירה למה תוכנית ממוקדת ויסודית עם תוצאות מהירות כמו Anywhere, חשובה דווקא בזמן הזה. "המציאות של זלילות אחרי החגים היא קטסטרופה. ההרגשה על הפנים. ולכן חשוב להגיד לעצמנו שעכשיו אנחנו 'מתיישרים אחרי החגים', ולטוס על זה. בגלל המצב ההתחלתי הבעייתי, של גוף שעבר פיטום והאבסה בתקופה קצרה, אנחנו מאוד ממוקדים ורוצים בזמן קצר להשיג מקסימום – התכנית כוללת תרגילים מובחרים שמשיגים תוצאות מקסימליות על המתעמלות".

תכנית Anywhere של מיכל שחר מועברת אונליין במחשב, בטאבלט או בסמארטפון. ניתן לצפות בה בכל זמן, מכל מקום ולעבוד עליה בכל מקום. האימונים עובדים על כל שריר בגוף, ואפקטיביים פי 3 מכל אימון בחדר כושר.

"זה אימון שממיס את כל הקלוריות, לוקח את כל הפחמימות, שומנים וסוכרים שאגרת, והופך אותם לשרירי חלבון מוצקים. אימון שעובר בקלילות ועוזר לך להשיג גוף חטוב ובריא. אין פה סבל וזיעה, ולכן יש מוטיבציה להמשיך. שם התוכנית, Anywhere, מצביע על החופש ומרחב התמרון הגדול שהיא מאפשרת לך, כי את משיגה את גוף החלומות בלי להזיע ולהתאמץ, ולא תלויה בשום דבר ושום מקום".

פוש אחרון למי שקוראת וחשה אי נוחות מהקפלים החדשים באזור הבטן?

"פחות דיבורים ויותר מעשים. את מוזמנת פשוט ללחוץ על הלינק ולהגיד 'נעים מאוד' לדרך החדשה שתוריד מעלייך את כל העודפים מהחגים. אל תחכי למחר, ולא לעוד שבוע. אל תחשבי יותר מדי. כמה שיותר מהר, יותר טוב עבורך. תזכי לראות תוצאות מושלמות בלי כאסח ואימונים מפרכים, ותכירי עוד המון נשים שזכו לגוף חטוב ואורח חיים מעורר קנאה, במינימום זמן ועבודה. בהצלחה, ובאהבה!"

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב print

כתבות נוספות

5
5.0 rating
מעולה98%
טוב מאוד0%
בינוני2%
לא משהו0%
גרוע0%

הנצפים ביותר

מומלצים

סגור