שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
חדשות אחרונות /

חדשות מרעישות מעבר לים: קריסטפ פורזינגיס חשוד בניסיון אונס

צעירה בשנות ה-20 לחיה הגישה תלונה במשטרת ניו יורק כנגד כוכב קבוצת הכדורסל דאלאס ״מאבריקס״. היא לא הצעירה ל תלונה במשטרת ניו יורק במשך שנה משום שקיבלה דמי שתיקה בגובה 68 אלף יורו. עורך דינו: "מכחישים את הטענות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קריסטפ פורזינגיס
קריסטפ פורזינגיס
על אף שאין זה המקרה הראשון, הלם ברחבי ה-NBA (National Basketball Association) עקבות פרסומים על חקירת השחקן קריסטאפס פורזינגיס בשל חשדות בעבירה של אינוס אלים תחת השפעת אלכוהול.
בין שבת לראשון השבוע הודלפה תלונה ל ״ניו יורק דיילי ניוז״ בדבר תלונה שהוגשה על ידי צעירה בשנות ה-29 לחייה על תקיפה מינית של כוכב ה-״דאלאס מאבריקס״ שהתרחשה, לטענתה, ב-7 לפברואר אשתקד בעודו שחקן הניקס. על פי החשד, הזמין פורזינגיס את המתלוננת לפנטהאוז היוקרתי שלו במתחם ״סקיי״ במיד ווסט מנהטן, מתחם בו בעת התגוררה המתלוננת.
לטענת המתלוננת השניים שוחחו קלות ושתו אלכוהול.
במפתיע החל פורזינגיס להכותה באגרופים והוביל אותה לחדר השינה, שם אנס אותה בכח בניגוד מוחלט לרצונה. המתלוננת טענה כי לא הגישה תלונה בזמנו שכן לא רצתה לפגוע לפורזינגיס בקרירה וכי נציגיו של השחקן הבטיחו לה דמי שתיקה בסל 68 אלף דולר.
משחלף הזמן וכספי דמי השתיקה לא שולמו, החליטה המתלוננת להגיש את התלונה. פורזינגיס מצידו אינו מכחיש את קיום יחסי המין עם המתלוננת אך טוען מנגד כי הם נעשו בהסכמה מלאה, והגשת התלונה מטעם המתלוננת כעת הינה לא יותר מאשר ניסיון סחיטה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב print

כתבות נוספות

5
5.0 rating
מעולה98%
טוב מאוד0%
בינוני2%
לא משהו0%
גרוע0%

הנצפים ביותר

מומלצים

סגור